TS3YJ203MR15
TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1597898-TS3YJ203MR15
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TS3YJ203MR15
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
20 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهVishay Sfernice
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهTS3
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.138" x 0.126" Face x 0.087" H (3.50mm x 3.20mm x 2.20mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.125W, 1/8W
تحمل±20%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 20 kOhms