3361P-1-105GLF
TRIMMER 1M OHM 0.5W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1597635-3361P-1-105GLF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3361P-1-105GLF
بسته استاندارد:
750
برگه اطلاعات فنی:
1 MOhms 0.5W, 1/2W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 3361P
سلسلهTrimpot® 3361 - Sealed
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.277" x 0.264" Face x 0.205" H (7.04mm x 6.71mm x 5.21mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.5W, 1/2W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 1 MOhms