3386P-1-103LF
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
قسمت # NOVA:
420-1594372-3386P-1-103LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3386P-1-103LF
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3386P
سلسلهTrimpot® 3386 - Sealed
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.375" x 0.375" Face x 0.190" H (9.53mm x 9.53mm x 4.83mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.5W, 1/2W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 10 kOhms