3296W-1-103RLF
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
قسمت # NOVA:
420-1598972-3296W-1-103RLF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3296W-1-103RLF
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25.0 Turn Top Adjustment
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3296W
سلسلهTrimpot® 3296 - Sealed
تعداد دورها25
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.395" H (9.53mm x 4.83mm x 10.03mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.5W, 1/2W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 10 kOhms