SM-42TX203
TRIMMER 20K OHM 0.25W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1598940-SM-42TX203
شماره قطعه سازنده:
SM-42TX203
برگه اطلاعات فنی:
20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 20 kOhms
سبک خاتمهGull Wing
نامهای دیگرSM42TX203
SM-42TX203DKR
SM-42TX 20K OHM (203)
SM-42TX203TR
SM-42TX203CT
SM-42TX 20K ohm(203) 01