3290H-1-502
TRIMMER 5K OHM 1W PC PIN SIDE
قسمت # NOVA:
420-1596656-3290H-1-502
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3290H-1-502
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
5 kOhms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25.0 Turn Side Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3290H
سلسلهTrimpot® 3290 - Sealed
تعداد دورها25
مواد مقاومتیWirewound
اندازه / ابعادRectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.375" H (9.53mm x 3.81mm x 9.53mm)
نوع تنظیمSide Adjustment
توان (وات) 1W
تحمل±5%
ضریب دمای±50ppm/°C
مقاومت 5 kOhms