3266X-1-203LF
TRIMMER 20KOHM 0.25W PC PIN SIDE
قسمت # NOVA:
420-1594867-3266X-1-203LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3266X-1-203LF
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
20 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Side Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.31mm x 6.85mm)
نوع تنظیمSide Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 20 kOhms