44WR10KLFT7
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1599252-44WR10KLFT7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
44WR10KLFT7
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهTT Electronics/BI
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسله44
تعداد دورها9
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.190" x 0.138" Face x 0.209" H (4.83mm x 3.51mm x 5.31mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 10 kOhms