PVG3A101C01R00
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1597757-PVG3A101C01R00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PVG3A101C01R00
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
100 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه PVG3A
سلسلهPVG3
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.142" x 0.134" Face x 0.079" H (3.60mm x 3.40mm x 2.00mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±20%
ضریب دمای±150ppm/°C
مقاومت 100 Ohms