67XR10KLF
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
قسمت # NOVA:
420-1598738-67XR10KLF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
67XR10KLF
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20.0 Turn Side Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهTT Electronics/BI
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
سلسله67
تعداد دورها20
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.375" x 0.195" Face x 0.409" H (9.53mm x 4.95mm x 10.40mm)
نوع تنظیمSide Adjustment
توان (وات) 0.5W, 1/2W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 10 kOhms