PVG5A101C03R00
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1599420-PVG5A101C03R00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PVG5A101C03R00
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
100 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه PVG5A
سلسلهPVG5
تعداد دورها11
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±150ppm/°C
مقاومت 100 Ohms