SM-42X103
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1581192-SM-42X103
شماره قطعه سازنده:
SM-42X103
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهNidec Copal Electronics
RoHS 1
نوع نصبSurface Mount
سلسلهSM4
تعداد دورها11
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 10 kOhms