IGW30N65L5XKSA1
IGBT 650V 30A TRENCHSTOP TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2348907-IGW30N65L5XKSA1
شماره قطعه سازنده:
IGW30N65L5XKSA1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 650 V 85 A 227 W Through Hole PG-TO247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3
شماره محصول پایه IGW30N65
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 85 A
سلسلهTrenchStop™ 5
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)120 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 1.35V @ 15V, 30A
انرژی سوئیچینگ 470µJ (on), 1.35mJ (off)
شارژ دروازه168 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 33ns/308ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 227 W
شرایط آزمایشی 400V, 30A, 10Ohm, 15V