IXXK110N65B4H1
IGBT 650V 240A 880W TO264
قسمت # NOVA:
310-2351669-IXXK110N65B4H1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXXK110N65B4H1
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
IGBT PT 650 V 240 A 880 W Through Hole TO-264 (IXXK)
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-264 (IXXK)
شماره محصول پایه IXXK110
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 240 A
سلسلهGenX4™, XPT™
نوع IGBTPT
جریان - پالس جمع کننده (Icm)630 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.1V @ 15V, 110A
انرژی سوئیچینگ 2.2mJ (on), 1.05mJ (off)
شارژ دروازه183 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 38ns/156ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 100 ns
بسته / موردTO-264-3, TO-264AA
قدرت - حداکثر 880 W
شرایط آزمایشی 400V, 55A, 2Ohm, 15V