IKP20N60TXKSA1
IGBT 600V 40A 166W TO220-3
قسمت # NOVA:
310-2351657-IKP20N60TXKSA1
شماره قطعه سازنده:
IKP20N60TXKSA1
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 600 V 40 A 166 W Through Hole PG-TO220-3-1
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO220-3-1
شماره محصول پایه IKP20N60
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 40 A
سلسلهTrenchStop®
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)60 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.05V @ 15V, 20A
انرژی سوئیچینگ 770µJ
شارژ دروازه120 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 18ns/199ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 41 ns
بسته / موردTO-220-3
قدرت - حداکثر 166 W
شرایط آزمایشی 400V, 20A, 12Ohm, 15V