IRG8P15N120KDPBF
IGBT
قسمت # NOVA:
310-2348230-IRG8P15N120KDPBF
شماره قطعه سازنده:
IRG8P15N120KDPBF
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 1200 V 30 A 125 W Through Hole TO-247AC
More Information
سازندهInternational Rectifier
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AC
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 30 A
سلسله-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)30 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2V @ 15V, 10A
انرژی سوئیچینگ 600µJ (on), 600µJ (off)
شارژ دروازه98 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 15ns/170ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 60 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 125 W
شرایط آزمایشی 600V, 10A, 10Ohm, 15V