NGTB60N65FL2WG
IGBT FIELD STOP 650V 100A TO247
قسمت # NOVA:
310-2349579-NGTB60N65FL2WG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NGTB60N65FL2WG
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Field Stop 650 V 100 A 595 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه NGTB60
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 100 A
سلسله-
نوع IGBTField Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)240 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2V @ 15V, 60A
انرژی سوئیچینگ 1.59mJ (on), 660µJ (off)
شارژ دروازه318 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 117ns/265ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 96 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 595 W
شرایط آزمایشی 400V, 60A, 10Ohm, 15V