NGTB25N120FL3WG
IGBT 1200V 100A TO247
قسمت # NOVA:
310-2351262-NGTB25N120FL3WG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NGTB25N120FL3WG
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 100 A 349 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه NGTB25
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 100 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)100 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.4V @ 15V, 25A
انرژی سوئیچینگ 1mJ (on), 700µJ (off)
شارژ دروازه136 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 15ns/109ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 114 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 349 W
شرایط آزمایشی 600V, 25A, 10Ohm, 15V