STGWA25H120F2
IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2349081-STGWA25H120F2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STGWA25H120F2
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 50 A 375 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه STGWA25
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 50 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)100 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.6V @ 15V, 25A
انرژی سوئیچینگ 600µJ (on), 700µJ (off)
شارژ دروازه100 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 29ns/130ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 375 W
شرایط آزمایشی 600V, 25A, 10Ohm, 15V