AFGHL40T65SQD
AEC 101 QUALIFIED, 650V, 40A FIE
قسمت # NOVA:
310-2349177-AFGHL40T65SQD
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AFGHL40T65SQD
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 650 V 80 A 238 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه AFGHL40
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 80 A
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)160 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.1V @ 15V, 40A
انرژی سوئیچینگ 250µJ (on), 90µJ (off)
شارژ دروازه68 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 15ns/70ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 28 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 238 W
شرایط آزمایشی 400V, 20A, 6Ohm, 15V