STGW40M120DF3
IGBT 1200V 80A 468W TO-247
قسمت # NOVA:
310-2352136-STGW40M120DF3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STGW40M120DF3
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 468 W Through Hole TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه STGW40
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 80 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)160 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.3V @ 15V, 40A
انرژی سوئیچینگ 1.5mJ (on), 2.25mJ (off)
شارژ دروازه125 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 35ns/140ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 355 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 468 W
شرایط آزمایشی 600V, 40A, 10Ohm, 15V