IGW40T120FKSA1
IGBT 1200V 75A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2351520-IGW40T120FKSA1
شماره قطعه سازنده:
IGW40T120FKSA1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT NPT, Trench Field Stop 1200 V 75 A 270 W Through Hole PG-TO247-3-1
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3-1
شماره محصول پایه IGW40T120
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 75 A
سلسلهTrenchStop®
نوع IGBTNPT, Trench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)105 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.3V @ 15V, 40A
انرژی سوئیچینگ 6.5mJ
شارژ دروازه203 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 48ns/480ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 270 W
شرایط آزمایشی 600V, 40A, 15Ohm, 15V