FGH40T120SMD
IGBT TRENCH/FS 1200V 80A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2351638-FGH40T120SMD
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGH40T120SMD
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 555 W Through Hole TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 80 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)160 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.4V @ 15V, 40A
انرژی سوئیچینگ 2.7mJ (on), 1.1mJ (off)
شارژ دروازه370 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 40ns/475ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 65 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 555 W
شرایط آزمایشی 600V, 40A, 10Ohm, 15V