IKW20N65ET7XKSA1
IKW20N65ET7XKSA1
قسمت # NOVA:
310-2351666-IKW20N65ET7XKSA1
شماره قطعه سازنده:
IKW20N65ET7XKSA1
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 650 V 40 A 136 W Through Hole PG-TO247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3
شماره محصول پایه IKW20N65
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 40 A
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TrenchStop™
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)60 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 1.65V @ 15V, 20A
انرژی سوئیچینگ 360µJ (on), 360µJ (off)
شارژ دروازه128 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 16ns/210ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 70 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 136 W
شرایط آزمایشی 400V, 20A, 12Ohm, 15V