IXA20I1200PZ-TRL
DISC IGBT XPT-GENX3 TO-263D2
قسمت # NOVA:
310-2352806-IXA20I1200PZ-TRL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXA20I1200PZ-TRL
بسته استاندارد:
800
IGBT PT 1200 V 38 A 165 W Surface Mount TO-263HV
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-263HV
شماره محصول پایه IXA20I1200
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 38 A
سلسلهXPT™
نوع IGBTPT
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.1V @ 15V, 15A
انرژی سوئیچینگ 1.6mJ (on), 1.7mJ (off)
شارژ دروازه47 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 48ns/230ns
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
قدرت - حداکثر 165 W
شرایط آزمایشی 600V, 15A, 56Ohm, 15V