NGTB50N65FL2WG
IGBT TRENCH/FS 650V 100A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2355917-NGTB50N65FL2WG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NGTB50N65FL2WG
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 650 V 100 A 417 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه NGTB50
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 100 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)200 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2V @ 15V, 50A
انرژی سوئیچینگ 1.5mJ (on), 460µJ (off)
شارژ دروازه220 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 100ns/237ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 94 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 417 W
شرایط آزمایشی 400V, 50A, 10Ohm, 15V