IXYA20N120C4HV
IGBT 1200V 20A X4 HSPEED TO263D2
قسمت # NOVA:
310-2352153-IXYA20N120C4HV
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXYA20N120C4HV
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
IGBT PT 1200 V 68 A 375 W Surface Mount TO-263HV
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-263HV
شماره محصول پایه IXYA20
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 68 A
سلسلهGenX4™, XPT™
نوع IGBTPT
جریان - پالس جمع کننده (Icm)120 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.5V @ 15V, 20A
انرژی سوئیچینگ 4.4mJ (on), 1mJ (off)
شارژ دروازه44 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 14ns/160ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 53 ns
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
قدرت - حداکثر 375 W
شرایط آزمایشی 960mV, 20A, 10Ohm, 15V