AFGY160T65SPD-B4
IGBT - 650V, 160A FIELD STOP TRE
قسمت # NOVA:
310-2357236-AFGY160T65SPD-B4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AFGY160T65SPD-B4
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 650 V 240 A 882 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه AFGY160
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 240 A
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)480 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.05V @ 15V, 160A
انرژی سوئیچینگ 12.4mJ (on), 5.7mJ (off)
شارژ دروازه245 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 53ns/98ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 132 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 882 W
شرایط آزمایشی 400V, 160A, 5Ohm, 15V