IGW40N120H3FKSA1
IGBT 1200V 80A 483W TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2349494-IGW40N120H3FKSA1
شماره قطعه سازنده:
IGW40N120H3FKSA1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 483 W Through Hole PG-TO247-3-1
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3-1
شماره محصول پایه IGW40N120
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 80 A
سلسلهTrenchStop®
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)160 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.4V @ 15V, 40A
انرژی سوئیچینگ 3.16mJ
شارژ دروازه185 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 30ns/290ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 483 W
شرایط آزمایشی 600V, 40A, 12Ohm, 15V