IRG4PC40WPBF
600V WARP 60-150 KHZ DISCRETE IG
قسمت # NOVA:
310-2351628-IRG4PC40WPBF
شماره قطعه سازنده:
IRG4PC40WPBF
بسته استاندارد:
1
IGBT - 600 V 40 A 160 W Through Hole TO-247AC
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهInternational Rectifier
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AC
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 40 A
سلسله-
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)160 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.5V @ 15V, 20A
انرژی سوئیچینگ 110µJ (on), 230µJ (off)
شارژ دروازه98 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 27ns/100ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 160 W
شرایط آزمایشی 480V, 20A, 10Ohm, 15V