IGW30N60TPXKSA1
IGBT TRENCH/FS 600V 53A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2351883-IGW30N60TPXKSA1
شماره قطعه سازنده:
IGW30N60TPXKSA1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 600 V 53 A 200 W Through Hole PG-TO247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3
شماره محصول پایه IGW30N60
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 53 A
سلسلهTrenchStop™
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)90 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 1.8V @ 15V, 30A
انرژی سوئیچینگ 710µJ (on), 420µJ (off)
شارژ دروازه130 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 15ns/179ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 200 W
شرایط آزمایشی 400V, 30A, 10.5Ohm, 15V