IPD90N06S407ATMA2
MOSFET N-CH 60V 90A TO252-31
قسمت # NOVA:
312-2296779-IPD90N06S407ATMA2
شماره قطعه سازنده:
IPD90N06S407ATMA2
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 90A (Tc) 79W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3-11
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO252-3-11
شماره محصول پایه IPD90N06
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, OptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 90A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6.9mOhm @ 90A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 40µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 56 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 79W (Tc)