IPD50N04S408ATMA1
MOSFET N-CH 40V 50A TO252-3
قسمت # NOVA:
312-2285413-IPD50N04S408ATMA1
شماره قطعه سازنده:
IPD50N04S408ATMA1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 50A (Tc) 46W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3-313
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO252-3-313
شماره محصول پایه IPD50N04
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 50A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 7.9mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 17µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 22.4 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1780 pF @ 6 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 46W (Tc)