PXP018-20QXJ
PXP018-20QX/SOT8002/MLPAK33
قسمت # NOVA:
312-2294474-PXP018-20QXJ
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PXP018-20QXJ
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 20 V 8.4A (Ta), 39.7A (Tc) 1.8W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount MLPAK33
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده MLPAK33
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 8.4A (Ta), 39.7A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)2.5V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 18mOhm @ 8.1A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1.25V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 34.8 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±12V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2360 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.8W (Ta), 50W (Tc)