TPH3R203NL,L1Q
MOSFET N-CH 30V 47A 8SOP
قسمت # NOVA:
312-2275055-TPH3R203NL,L1Q
شماره قطعه سازنده:
TPH3R203NL,L1Q
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 47A (Tc) 1.6W (Ta), 44W (Tc) Surface Mount 8-SOP Advance (5x5)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOP Advance (5x5)
شماره محصول پایه TPH3R203
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهU-MOSVIII-H
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 47A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.2mOhm @ 23.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.3V @ 300µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 21 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2100 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.6W (Ta), 44W (Tc)