IPDD60R190G7XTMA1
MOSFET N-CH 600V 13A HDSOP-10
قسمت # NOVA:
312-2280499-IPDD60R190G7XTMA1
شماره قطعه سازنده:
IPDD60R190G7XTMA1
بسته استاندارد:
1,700
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 13A (Tc) 76W (Tc) Surface Mount PG-HDSOP-10-1
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-HDSOP-10-1
شماره محصول پایه IPDD60
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™ G7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 13A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 190mOhm @ 4.2A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 210µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 18 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد10-PowerSOP Module
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 718 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 76W (Tc)