IXFX160N30T
MOSFET N-CH 300V 160A PLUS247-3
قسمت # NOVA:
312-2291590-IXFX160N30T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFX160N30T
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 300 V 160A (Tc) 1390W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PLUS247™-3
شماره محصول پایه IXFX160
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Trench
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 160A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 19mOhm @ 60A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 8mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 335 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)300 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 28000 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1390W (Tc)