STP8NM50N
MOSFET N-CH 500V 5A TO220AB
قسمت # NOVA:
312-2277795-STP8NM50N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STP8NM50N
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 500 V 5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220
شماره محصول پایه STP8NM50
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهMDmesh™ II
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 5A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 790mOhm @ 2.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 14 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)500 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 364 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 45W (Tc)