TPH2R104PL,LQ
MOSFET N-CH 40V 100A 8SOP
قسمت # NOVA:
312-2275012-TPH2R104PL,LQ
شماره قطعه سازنده:
TPH2R104PL,LQ
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 100A (Tc) 830mW (Ta), 116W (Tc) Surface Mount 8-SOP Advance (5x5)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOP Advance (5x5)
شماره محصول پایه TPH2R104
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهU-MOSIX-H
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.1mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.4V @ 500µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 78 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6230 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 830mW (Ta), 116W (Tc)