DMT6008LFG-13
MOSFET N-CH 60V 13A PWRDI3333
قسمت # NOVA:
312-2292214-DMT6008LFG-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMT6008LFG-13
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 13A (Ta), 60A (Tc) 2.2W (Ta), 41W (Tc) Surface Mount PowerDI3333-8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI3333-8
شماره محصول پایه DMT6008
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 13A (Ta), 60A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 7.5mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 50.4 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±12V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2713 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.2W (Ta), 41W (Tc)