IXFT340N075T2
MOSFET N-CH 75V 340A TO268
قسمت # NOVA:
312-2313891-IXFT340N075T2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFT340N075T2
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 75 V 340A (Tc) 935W (Tc) Surface Mount TO-268AA
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-268AA
شماره محصول پایه IXFT340
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, TrenchT2™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 340A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.2mOhm @ 100A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 3mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 300 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Vgs (حداکثر)-
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)75 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 19000 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 935W (Tc)