FDB035AN06A0
MOSFET N-CH 60V 22A/80A D2PAK
قسمت # NOVA:
312-2263349-FDB035AN06A0
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDB035AN06A0
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 22A (Ta), 80A (Tc) 310W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D²PAK (TO-263)
شماره محصول پایه FDB035
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهPowerTrench®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 22A (Ta), 80A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.5mOhm @ 80A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 124 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6400 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 310W (Tc)