IXTQ170N10P
MOSFET N-CH 100V 170A TO3P
قسمت # NOVA:
312-2278454-IXTQ170N10P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTQ170N10P
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 170A (Tc) 715W (Tc) Through Hole TO-3P
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-3P
شماره محصول پایه IXTQ170
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهPolar
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 170A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 9mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 198 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-3P-3, SC-65-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6000 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 715W (Tc)