IPP026N10NF2SAKMA1
TRENCH >=100V
قسمت # NOVA:
312-2264642-IPP026N10NF2SAKMA1
شماره قطعه سازنده:
IPP026N10NF2SAKMA1
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 27A (Ta), 184A (Tc) 3.8W (Ta), 250W (Tc) Through Hole PG-TO220-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO220-3
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهStrongIRFET™ 2
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 27A (Ta), 184A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.6mOhm @ 100A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.8V @ 169µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 154 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7300 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3.8W (Ta), 250W (Tc)