PMT200EPEX
MOSFET P-CH 70V 2.4A SOT223
قسمت # NOVA:
312-2301720-PMT200EPEX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMT200EPEX
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 70 V 2.4A (Ta) 800mW (Ta) Surface Mount SOT-223
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-223
شماره محصول پایه PMT200
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 2.4A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 167mOhm @ 2.4A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 15.9 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-261-4, TO-261AA
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)70 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 822 pF @ 35 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 800mW (Ta)