RRH100P03GZETB
MOSFET P-CH 30V 10A 8SOP
قسمت # NOVA:
312-2273095-RRH100P03GZETB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RRH100P03GZETB
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 30 V 10A (Ta) 650mW (Ta) Surface Mount 8-SOP
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOP
شماره محصول پایه RRH100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 10A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 12.6mOhm @ 10A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 68 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3600 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 650mW (Ta)