IPDD60R055CFD7XTMA1
MOSFET N-CH 600V 52A HDSOP-10
قسمت # NOVA:
312-2278069-IPDD60R055CFD7XTMA1
شماره قطعه سازنده:
IPDD60R055CFD7XTMA1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 52A (Tc) 329W (Tc) Surface Mount PG-HDSOP-10-1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™ CFD7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 52A (Tc)
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 55mOhm @ 15.1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 760µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 67 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد10-PowerSOP Module
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2724 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 329W (Tc)