IXTP60N10T
MOSFET N-CH 100V 60A TO220AB
قسمت # NOVA:
312-2278036-IXTP60N10T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTP60N10T
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 60A (Tc) 176W (Tc) Through Hole TO-220-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220-3
شماره محصول پایه IXTP60
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrench
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 60A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 18mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 50µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 49 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2650 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 176W (Tc)