BSC035N04LSGATMA1
MOSFET N-CH 40V 21A/100A TDSON
قسمت # NOVA:
312-2281284-BSC035N04LSGATMA1
شماره قطعه سازنده:
BSC035N04LSGATMA1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 21A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 69W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8-1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TDSON-8-1
شماره محصول پایه BSC035
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 21A (Ta), 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.5mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 36µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 64 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5100 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.5W (Ta), 69W (Tc)