VN2406L-G
MOSFET N-CH 240V 190MA TO92-3
قسمت # NOVA:
312-2292377-VN2406L-G
شماره قطعه سازنده:
VN2406L-G
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 240 V 190mA (Tj) 1W (Tc) Through Hole TO-92-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-92-3
شماره محصول پایه VN2406
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 190mA (Tj)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)2.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6Ohm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 1mA
ویژگی FET-
بسته / موردTO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)240 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 125 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1W (Tc)